BIZNES

Sprawdź termin
Kup Voucher

Konferencje i bankiety

Hotel posiada trzy klimatyzowane sale konferencyjne z możliwością ich łączenia, o całkowitej powierzchni 370 m2. Mazury to również możliwości rekreacji i inspirujące krajobrazy, a więc z łatwością połączymy obowiązek z odpoczynkiem.

Konferencje na Mazurach – połącz przyjemne z pożytecznym

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, w tym: projektory multimedialne oraz nagłośnienie i inne rozwiązania pomocne przy organizacji konferencji na najwyższym, światowym poziomie, a w całym obiekcie korzystać można z szybkiego łącza WiFi.

Z uwagi na bardzo dobre rozwiązania komunikacyjne z zapleczem gastronomicznym, sale są również doskonałym miejscem do organizacji bankietów, uroczystych kolacji i innych eventów, które sprostają potrzebom najbardziej wymagających Gości. W hotelu znajdują się również mniejsze sale, które mogą służyć do organizacji kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń w sercu Mazur.

Konferencja, a potem odpoczynek w SPA
i nad jeziorem

W wolnym czasie goście mogą odpocząć w ekskluzywnej strefie Wellness, w której znajdują się baseny, sauny, jacuzzi oraz siłownia. Można też skorzystać z szerokiej gamy zabiegów w naszym SPA. Piękne położenie nad samym jeziorem, blisko lasu i duży prywatny teren sprzyjają dodatkowo organizacji zarówno zajęć integracyjnych, jak i wieczorów przy ognisku obok hotelu i na plaży.

OFERTA

Już dziś zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji spotkań w naszym hotelu.

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY GRUPOWEJ I KONFERENCJI

tel.: 533 398 352

tel.: 533 354 044

tel.: 533 381 406

E-mail: konferencje@naturamazur.pl

Napisz do nas!

* pola wymagane

Hotel Sale Konferencyjne
eu-flag
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych wydarzeniach w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij